Smartfony, Tablety, Laptopy

Z kamerą w fabryce tabletów Alldocube, czyli tak powstają Wasze Cube’y – część I

Kolejny film z podróży po chińskich fabrykach tabletów. Tym razem zaglądamy do Alldocube, który nie ma przed Wami nic do ukrycia.

Dzięki ARMdevices.net i Nicolas Charbonnier (Charbax) mamy okazję zajrzeć do biur, magazynów i na linie produkcyjne fabryki tabletów Cube. Po fabryce oprowadza nas pracownik działu sprzedaży Alldocube.

AlldoCube Factory 1 1

W pierwszej z trzech odsłon zobaczymy biura, dział R&D, dział projektowy i dział testów, gdzie zobaczycie tablet Cube U9GTV z procesorem RK3188 oraz smartfon Cube U80GT mini z dwurdzeniowym procesorem MTK. Zajrzymy też do magazynu części elektronicznych, działu kontroli jakości komponentów i serwisu, gdzie wykonywane są naprawy gwarancyjne tabletów. W następnych częściach obejrzymy linie produkcyjne i montażowe urządzeń.

AlldoCube Factory 1 2

Z rozmów wynika, że masowa produkcja całego spektrum tabletów (7, 7.85, 8, 9.7, 10.1 cali) z czterordzeniowym procesorem Rockchip RK3188 ruszy w kwietniu, a na zbliżającej się wystawie w Hong Kongu w dniach 13 – 16 kwietnia możemy się spodziewać premier kilku modeli. A już niedługo test tabletu Cube U30GT2. 🙂

armdevices.net