PiPO 7cali - prototyp z 3G
Smartfony, Tablety, Laptopy

Trzy prototypy tabletów PiPO na wystawie w Hong Kongu

Firma Pipo Technology Co., Ltd. na wystawie Hong Kong Electronics Fair 2012 zaprezentowała trzy bezimienne prototypy tabletów 7 calowych. 

Marka PiPO znana jest z dwurdzeniowej serii 10 calowych tabletów M1, M2 i M3 oraz 7 calowego z rozdzielczością HD Pipo U1. W Hong Kongu oprócz nowych modeli 8 calowych i 9.7 cala, których zdjęć jeszcze nie znalazłem ani parametrów jeszcze nie znam Pipo Technology zaprezentowała trzy prototypy tabletów o przekątnej 7 cali. Wszystkie różnią się kształtem, wymiarami i zapewne parametrami technicznymi.

Pierwszy tablet o grubej czarnej zaokrąglonej ramce ma biały tył obudowy. Wyposażony jest w dwa aparaty, a dwa fizyczne przyciski i gniazda są z prawej strony obudowy. Działa pod kontrolą Androida 4.1 Jelly Bean.

PiPO 7 cali - prototyp z dużą ramką i białą obudową
PiPO 7 cali - prototyp z dużą ramką i białą obudową

Drugi 7 calowy tablet ma wygląd zgoła odmienny i wygląda bardziej elegancko od poprzednika. Jest też znacznie mniejszy od niego. Wyświetlacz otoczony cienką czarną ramką jest osadzony w białej bardziej kanciastej obudowie. Przynajmniej część z gniazd i 3 przyciski fizyczne są umieszczone w górnej krawędzi urządzenia, które również działa pod kontrolą systemu Android 4.1.

PiPO 7 cali - prototyp z cienką ramką
PiPO 7 cali - prototyp z cienką ramką
PiPO 7 cali - porównanie dwóch prototypów
PiPO 7 cali - porównanie dwóch prototypów

 

Trzeci tablet ma 7 calowy ekran IPS  i wbudowany modem 3G. Jego wygląd również diametralnie różni się od poprzednich modeli PiPO. Prostokątny kształt i zaokrąglone rogi bardziej przypominają mojego SmartQ K7. W górnej krawędzi umieszczone są 3 fizyczne przyciski. Intryguje mnie widoczny na zdjęciu jasny wąski i prostokątny element z prawej strony wyświetlacza.

PiPO 7cali - prototyp z 3G
PiPO 7cali - prototyp z 3G

źródło

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.