Smartfony, Tablety, Laptopy

Teclast P88s mini o grubości zaledwie 6.5 mm

Teclast P88s mini niebawem dołączy do grona tabletów z matrycą 7.9 cala i procesorem A31s. Będzie to jeden z najcieńszych tabletów na świecie.

Powoli przyzwyczajamy się do nowych standardów. Lekkie, ultra cienkie obudowy i wąskie ramki szybko wkraczają do świata tanich tabletów. Chińscy producenci prześcigają się w konstruowaniu nowych urządzeń z różnymi procesorami. Dzięki temu za chwile również w Polsce będziemy mogli wybierać i kręcić nosem.

TeclastP88s mini 3

Teclast P88s mini nawiązuje nazwą do iPad mini (podobnie jak Onda V818 mini) oraz do procesora. Końcówka „s” świadczy o zastosowaniu czterordzeniowego procesora Cortex-A7 AllWinner A31s. Jest to tańsza i mniej wydajna wersja procesora AllWinner A31, która ma jednak lepiej wspierać mobilne technologie, jak 3G, GPS czy NFC.

TeclastP88s mini 4 TeclastP88s mini 2

Jak już wspomniałem Teclast P88s mini ma matrycę IPS o przekątnej 7.9 cala i rozdzielczości 1024 x 768 pikseli. Szklany ekran wykonany jest w technologii OGS zamiast G+G.

TeclastP88s mini 5

Tablet P88s mini charakteryzuje się bardzo cienką obudową o grubości 6.5 mm. Było to możliwe dzięki zastosowaniu właśnie ekranu OGS.

TeclastP88s mini 1

Więcej informacji o tym urządzeniu wkrótce.

imp3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *