Newsmy NewPad X10
Smartfony, Tablety, Laptopy

Tajemniczy czterordzeniowy tablet Newsmy NewPad X10 z klawiaturą w październiku

Najnowszy tablet firmy Newsmy ma cztery rdzenie od Samsunga oraz dużą 10.2 calową matrycę IPS HD. Na rysunku dobrze prezentuje się z wyprofilowana klawiaturą.

Zgodnie z informacją podaną na stronie chińskiej firmy Hunan Newman Digital Technology Co, Ltd. właściciela marki Newsmy w październiku ma ujrzeć światło dzienne najnowszy tablet NewPad X10. Trudno znaleźć informacje prasowe na temat tego tabletu, nawet specyfikacja producenta zawiera nieścisłości, a zapowiada się on bardzo interesująco. Będzie to urządzenie z czterordzeniowym procesorem Samsung Exynos 4412 taktowanym zegarem 1.4 GHz i sprzężonym z procesorem graficznym Mali 400. Wyświetlacz modelu X10 wykonany jest w technologii IPS o przekątnej 10.2 cala w stosunku 16:10 i rozdzielczości HD 1280 x 800. NewPad X10 ma prawdopodobnie slot na kartę SIM, a więc być może 3G.

Newsmy NewPad X10
Newsmy NewPad X10

Uwagę przykuwa niecodzienna czerwono czarna kolorystyka tabletu i ciekawa klawiatura przypominająca stacje dokującą. Przyglądając się uważnie bardzo słabym zdjęciom można zauważyć,  że wszystkie gniazda z wyjątkiem słuchawkowego schowane są pod klapkami. Tablet ma też dwie kamery 2 i 5 Mpix umieszczone centralnie w górnej ramce.

Newsmy NewPad X10
Newsmy NewPad X10

Newsmy NewPad X10
Newsmy NewPad X10

Najciekawsza jest jednak klawiatura, która wyprofilowana jest w sposób ułatwiający pisanie, po kątem. Konstrukcja prawdopodobnie nie pozwala na złożenie całości i wzięcie do plecaka. Jest raczej stacjonarną podstawką. Z boku klawiatury widnieje prawdopodobnie gniazdo USB. Po lewej stronie nad klawiszami są 3 diody sygnalizacyjne. Nie wiadomo, jak klawiatura jest połączona z tabletem, być może jest to bluetooth. Nie wykluczone jest to, że ma funkcjonalność stacji dokującej i dodatkowa baterię. Są to jednak już czyste spekulacje.

Newsmy NewPad X10
Newsmy NewPad X10

 źródło

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.