Smartfony, Tablety, Laptopy

Tablety Vido M9 z Retiną i Vido M10 FullHD cienkie jak iPad Air

Vido przygotowuje dwa duże tablety z nowej serii M, które mają być równie cienkie jak iPad Air. Czy będą również tak lekkie tergo na razie nie wiemy.

Tablety M9 i M10 od wcześniejszych modeli z serii N różnią się w zasadzie tylko konstrukcją obudowy. Wnętrze nadal oparte jest na procesorze Rockchip RK3188, choć Vido obiecuje również nowe lepsze anteny WiFi i dłużej działające baterie.

未标题-2 未标题-2 未标题-2

Metalowa obudowa wykonana będzie metodą obróbki sterowanej numerycznie zamiast odlewu, co umożliwi zbudowanie cieńszej niż dotychczas obudowy. Będą się one też charakteryzować węższymi ramkami. Grubość najnowszego iPad Air wynosi 7.5 mm. Tablet M9 z matrycą klasy Retina ma mieć grubość 7.8 mm, natomiast M10 z matrycą FullHD będzie cieńszy i jego grubość wyniesie tylko 7.1 mm.

未标题-2

Z serii M dostępne będą jeszcze dwa mniejsze bliźniacze modele M6 i M8 z matrycą IPS 7.9 cala. Różnica między nimi jest taka, że Vido M6 będzie miał procesor x86 Intel Atom Z2580, a Vido M8 ARM Rockchip RK188. Wkrótce więcej szczegółów.

vido

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *