Smartfony, Tablety, Laptopy

Tablet SmartQ Z Book coraz bliżej

SmartQ Z Book być może sprawi, że notowanie na tablecie będzie wreszcie możliwe w pełnym tego słowa znaczeniu. 

Znamy coraz więcej szczegółów tabletu SmartQ Z Book. Jak już Was informowałem wersja biznesowa tabletu będzie posiadać dwu funkcyjny rysik z wykrywaniem nacisku, wbudowany moduł 3G oraz baterię pozwalająca na 12 godzinną pracę. Przyjrzyjcie się mu więc bliżej.

[print_gllr id=7351]

Tablet o przekątnej 8 cali będzie zintegrowany z gustownym etui zawierającym baterię. Dzięki czemu sumaryczna pojemność akumulatora wyniesie 7000 mAh, co pozwoli nawet na 12 godzin pracy. Będzie to możliwe również dzięki energooszczędnemu procesorowi TI OMAP 4430, który będzie sercem wersji biznesowej. Będzie ona wyposażona też w moduł 3G (jako opcja), sprzęt Super Audio HiFi, aparat 5.0 MPix z autofokusem i fleszem, Bluetooth 4.0, gniazda USB OTG 2.0, miniHDMI i microSD 32 GB.

SmartQ Z Book 4.jpg

Najważniejszą zaletą tabletu będzie jednak ekran i rysik,które pozwolą na swobodne robienie notatek w połączeniu z różnymi mediami. Rysik będzie pełnił równocześnie funkcje pisania i dotyku oraz będzie wykrywał siłę nacisku. Umożliwi też dostrojenie swojej czułości do naszych osobistych preferencji. Zainteresowani?

smartq

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *