Smartfony, Tablety, Laptopy

Tablet Ramos W42 Batman nadlatuje

Producent tabletów Ramos zachęcony dobrymi wynikami sprzedaży tabletu W30 poszerza swoją ofertę modelem Ramos W42 o kodowej nazwie Batman, który oparty jest na tych samych podzespołach co W30.

Ramos W42 w odróżnieniu od modelu W30 ma zdecydowanie inny wygląd oraz inny rozmiar ekranu. Wyświetlacz IPS o przekątnej 9.4 cala ma rozdzielczość HD 1280 x 800 pikseli. Od razu na myśl przychodzi mi niedawno zaprezentowany w Chinach tablet PIPO M8 z taką samą wielkością matrycy. Ponieważ chyba nikt inny oprócz Sony nie eksperymentuje z przekątną ekranu 9.4 cala, jest więc prawie pewne, że to ta sama matryca IPS co w Sony S1 i PIPO M8.

Nowy tablet ma zupełnie inny design. Nie znajdziemy tu cieniutkich brzegów i jasnej stylistyki znanej z Ramos W30. Tablet ma bardziej mroczny wygląd niczym Batman :). Obudowa jest czarna i bardziej przypomina prostopadłościan, a każda z dwóch dłuższych krawędzi wygląda inaczej. Najlepiej obrazują to rysunki poniżej.

Tablet Ramos W42 Batman ma to samo wnętrze co Ramos W30: czterordzeniowy procesor Samsung Exynos 1.4 GHz, 1 GB RAM DDR3, Bluetooth, żyroskop, układ muzyczny Yamaha, dwa aparaty (2 Mpix i 0.3 Mpix)  i tą sama wadę – brak wyjścia HDMI. Bateria zapewne też będzie taka jak w Ramos W30, czyli o pojemności 5700 mAh. W Chinach do sprzedaży ma trafić 21 grudnia. W sklepach internetowych zobaczymy go najszybciej pod koniec stycznia. Cena nie powinna być wyższa niż w przypadku Ramos W30.

Jak Wam się podoba mroczne wcielenie Ramosa?

 

 

ramos.com.cn

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.