Smartfony, Tablety, Laptopy

Tablet Onda V818 mini na testach! Pierwsze wrażenia

Dziś tablet Onda V818 mini z matrycą 7.9 cala i procesorem AllWinner A31s rafił do moich rąk. Podzielę się z Wami pierwszymi moimi wrażeniami. Zapraszam na pierwsze w Polsce spotkanie z tym bardzo ciekawym tabletem.

W drugiej połowie marca Onda zaprezentowała nowy model tabletu o cienkich ramkach z matrycą 7.9 cala, a w raz z nim miała premiera czterordzeniowego procesora AllWinner A31s. Już miesiąc później macie okazję przekonać się jak ten tablet się spisuje. Onda V818 mini została dostarczona przez sklep PiKTech, gdzie możecie ją nabyć w cenie 819 zł (zegarek gratis).

Onda V818 mini 001.jpg

Tablet Onda V818 mini jest umieszczona w białych kompaktowym pudełku, gdzie znajduje się ładowarka i kable. Tablet w białej wersji kolorystycznej prezentuje się bardzo przyjemnie, a cienkie ramki robią wrażenie. Jest bardzo dobrze i sztywno spasowany. Ramka z tworzywa sztucznego umieszczona w aluminiowej obudowie nie trzeszczy. Aczkolwiek można dopatrzyć się minimalnych niedociągnięć. Wygląd, ułożenie gniazd i przycisków bardzo podobny do Onda V812. Są jednak dwie różnice: gniazdo microSD jest umieszczone z boku, a zamiast gniazda mini HDMI mamy micro HDMI.

Onda V818 mini 014.jpg

Na razie nie doszukałem się jakiś większych niestabilności systemu, dotyku, czy WiFi. Intensywne testy przebadają dokładnie tablet Onda V818 mini więc jeśli jesteście zainteresowani obserwujcie mój blog.

[print_gllr id=6464]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *