Modecom FreeTAB 9702 IPS X2
Smartfony, Tablety, Laptopy

Tablet Modecom FreeTab IPS X2 hitem jesieni?

Modecom Free Tab IPS X2 to najlepiej sprzedający się ostatnio tablet w Polsce. Jest w pierwszej piątce najpopularniejszych tabletów na Ceneo.

Polski rynek zarzucony jest różnej maści tanimi tabletami, gdzie parametry techniczne i jakość wykonania w stosunku do ceny nie są aż tak atrakcyjne by zdobyły rzesze zwolenników i biły rekordy sprzedaży. Tym bardziej przykuwa uwagę sukces jaki odnosi tablet  Modecom Free Tab IPS X2, który w ciągu zaledwie kilkunastu dni wspiął się na szczyty popularności i stał się jednym z najlepiej sprzedających się tanich tabletów w Polsce. Na wiodących portalach tematycznych możecie przeczytać recenzje i testy.

Modecom FreeTAB 9702 IPS X2
Modecom FreeTAB 9702 IPS X2

Modecom FreeTab IPS X2, to przede wszystkim ma bardzo wydajny procesor pracujący w modelu 2+4, czyli dwa rdzenie CPU Rockchip taktowane zegarem 1.6 GHz sprzężone z czterordzeniowym GPU Mali 400 MP4. Kolejną zaletą to ekran o przekątnej 9,7 cala i matrycy IPS o rozdzielczości 1024 x 768 pikseli. Bateria jaką dysponuje FreeTab IPS X2 to aż 8000 mAh, co wystarcza nawet na cały dzień intensywnego użytkowania. Jeśli dodamy do tego Bluetooth, HDMI i pełen zestaw potrzebnych gniazd, to otrzymujemy bardzo dobre technicznie urządzenie.

Modecom FreeTAB 9702 IPS X2
Modecom FreeTAB 9702 IPS X2

Tablet Modecom FreeTab IPS X2 jest dostępny w wielu sklepach internetowych a ceny zaczynają się już od 792 zł. Jest to jeden z niewielu tabletów 10 calowych z tak dobrymi parametrami w cenie poniżej 1000 zł. FreeTab zostawił w polu swojego rywala jakim przez chwilę był Shiru Shogun (klon Cube U30GT). Jednak pod koniec sierpnia przybył mu silny konkurent Kiano Pro 10 Dual o bardzo podobnych parametrach technicznych.