Smartfony, Tablety, Laptopy

Tablet Colorfly CT781 smuklejszy od iPad mini

Firma Colorful udowodniła, że można zrobić tablet cieńszy i węższy niż iPad Mini z tą samą matrycą. Poznajcie więc model Colorfly CT781.

Tablet Colorfly CT781 ma tą samą matrycę IPS o przekątnej 7.85 cala co jest montowana w tabletach iPad mini lecz jest od niego cieńszy i mierzy zaledwie 6.8 mm grubości. Na tym nie koniec, ponieważ boczne cienkie ramki mają zaledwie 4.9 mm grubości. Dzięki tym zabiegom tablet będzie można jeszcze łatwiej trzymać pionowo w dłoni.

Colorfly CT781 2 Colorfly CT781 3Colorfly CT781 4

Aluminiowy korpus urządzenia nie został odlany a wycięty i obrobiony w technologii CNC. Jest ona droższa w użyciu, ale zapewnia bardzo precyzyjną obróbkę materiału. Matrycę IPS przykrył ekran typu G+G wyprodukowany w japońskiej firmie Asahi Glass Co. Odznacza się on większą twardością i lepszymi parametrami przepuszczalności światła w stosunku konkurencyjnych ekranów G+G.

Colorfly CT781 5

Tablet wyposażony jest w czterordzeniowy procesor AllWinner A31 z bardzo wydajnym procesorem graficznym PowerVR SGX544MP2 oraz 1 GB pamięci RAM DDR3. Niedługo poznamy pozostałe parametry i cenę tego urządzenia, więc jeśli jesteście zainteresowani to śledźcie mojego bloga.

imp3

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *