Smartfony, Tablety, Laptopy

Tablet Archos G10 za trzy tygodnie

Kilka miesięcy temu pojawiły się w sieci informacje, że Archos pracuje nad tabletem G10 XS, który miałby konkurować z urządzeniami Asusa z serii Transformer. Ponieważ na rynku wciąż jest miejsce na hybrydowe tablety więc dodatkowa konkurencja (głównie ceną w tym przypadku) miałaby duże szanse powodzenia, a my większy wybór.

Dziś pojawiły się przecieki wraz z jedynym zdjęciem tabletu Archos G10, że w ciągu trzech tygodni możemy spodziewać się jego premiery. Będzie on prawdopodobnie miał na pokładzie czterordzeniowy procesor Tegra 3. Pewniejsze jest też to, że systemem operacyjnym będzie Android 4.0 ISC niż 4.1 Jelly Bean.

Do tej pory Archos kojarzył się nam raczej z urządzeniami niskobudżetowymi, za niewielkie pieniądze. Tym bardziej przykuwa wzrok pierwsze zdjęcie G10, które bardziej pasuje do tabletów z najwyższej półki, niż tych z najniższej. Być może jest to zapowiedź zmian w całej ofercie Archosa. W Polsce jest to dość popularna marka. Obecnie najbardziej popularny jest Archos 80 G9 z 16 GB pamięci Flash. Na Ceneo możecie sprawdzić pełną ofertę w polskich sklepach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.