Smartfony, Tablety, Laptopy

„Sorry, Lenovo, DELL, ASUS, Acer…” tak Cube zapowiada kolejne tablety z procesorem Intel Atom Bay Trail-T Cube iWork8 oraz Cube iPlay8

„Sorry, Lenovo, DELL, ASUS, Acer, 8-inch WIN8 you will face the upcoming quad-core 64-bit Ultimate Ares, CUBE IWORK8, IPLAY8 one less, we first notice on 64 Ha!” [Google Translate]

Cube na swoim mikroblogu nie ukrywa radości z tego, że chiński lokalny producent wyprzedził światowe marki przy współpracy z Intelem. Chodzi tu przede wszystkim o wprowadzenie Androida na 64-bity. Ponieważ razem z Cube w jednym szeregu są Onda, PIPO, Vido i Teclast oraz Ramos to za chwilę będziemy mieć znacznie więcej tańszych urządzeń z procesorem Intela na pokładzie do wyboru, a bardzo możliwe, że na wiosennej wystawie chińskiej elektroniki dołączą kolejni chińscy producenci ze swoimi propozycjami.

cube-intel-atom-bay-trail-64-bit

Nowe tablety z procesorem Intel Atom Bay Trail-T z matrycą 8 cali, które swoją premierę będą mieć w kwietniu, posłużą zarówno do pracy (Cube iWork8 z Windowsem 8.1) jak i do rozrywki (Cube iPlay8 najprawdopodobniej z Androidem).

cube-iwork10t

Gdy Cube w styczniu przedstawiał tablet Cube iWork10 z procesorem Intel Atom Z3740D i Windows 8.1, który trafił ostatnio do sprzedaży za 1699 juanów (270 USD), to  już wtedy zapowiadał urządzenia 8 cali, 9 cali, 10.1 cala, 11.6 cala i 13.3 cala. W przygotowaniu jest też dwusystemowy Cube iWork10T z Windowsem 8.1 i Androidem.

Cube