Ramos W30 Symphony UI
Smartfony, Tablety, Laptopy

Ramos W30 i W30HD będą mieć specjalnie opracowany interfejs użytkownika Symphony

W połowie października w Hong Kongu oficjalną premierę miały tablety Ramos W30 i W30HD. Nowe modele zachwyciły zarówno parametrami technicznymi jak i swoim wyglądem. Kolejna miłą niespodzianką będzie specjalnie opracowana nakładka graficzna na Androida.

Oglądając filmy z tabletem Ramos W30 czy W30HD zwracaliście uwagę na pulpit i ciekawe widgety, jak kalendarz których nigdy wcześniej nie widzieliście na żadnym Androidzie. Otóż okazało się, że są to elementy specjalnie przygotowanego interfejsu o nazwie Symphony dla tabletów Ramos.

Centralny widget na pulpicie podzielony jest na 4 części: kalendarz z pogodą, wiadomości, odtwarzacz filmów oraz playlista utworów muzycznych. Na filmie widać również nowego managera muzyki. Dzięki nowemu UI będzie można w pełni wykorzystać rozdzielczości HD i Full HD w omawianych tabletach. Jestem ciekaw tylko, czy dostępna będzie również polska wersja językowa.

Ramos W30 Symphony UI
Ramos W30 Symphony UI

Obecnie Symphony jest w końcowej fazie stabilizacji i optymalizacji oprogramowania. Na filmie widać, że systemem operacyjnym będzie wciąż Android 4.0 ICS.

Ramos W30 to 10.1 calowy panoramiczny tablet (16:10) o rozdzielczości HD 1280 x 800 pikseli, z czterordzeniowym procesorem Samsung Exynos 1.4 GHz (GPU Mali-400 MP4), 1 GB RAM (opcja 2 GB RAM) i 16 GB pamięci Flash. Dostępna będzie wersja z wbudowanym modułem 3G.

Ramos W30
Ramos W30

 zol.com.cn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.