Smartfony, Tablety, Laptopy

Promocja ! Shiru Samurai 10 Power w zestawie z etui w X-KOM za jednyne 599 zł

Tablet z matrycą IPS HD o przekątnej 9.4 cala i czterordzeniowy procesor Samsunga oraz Bluetooth jest do nabycia w cenie zaledwie 599 zł.

Zestaw w skład którego wchodzi obok samego tabletu Shiru Samurai 10 Power dwa etui Acen i program Norton Mobile Security jest dostępny na aukcji allegro za okazyjną kwotę 599 zł. Tablet jest sprzedawany ze zaktualizowanym do najnowszej wersji oprogramowaniem.

Shiru Samurai 10 Power (Ramos W42) 002.jpg
Shiru Samurai 10 Power aka Ramos W42
acen-10-smart-cover-keyboard
Etui z klawiaturą Acen
acen-10-tablet-smart-cover
Etui Acen

Co charakteryzuje tablet Shiru Samurai 10 Power? Urządzenie ma bardzo dobrą matrycę IPS, a wydajny czterordzeniowy procesor Samsung Exynos 4412 z układem Mali-400 pozwala na płynne działanie systemu, jak również bardziej wymagających gier 3D. W dodatku system jest bardzo stabilny. Shiru Power ma również doskonałą antenę WiFi oraz wbudowany Bluetooth. Jak na tak duży tablet jego waga jest również zadziwiająco mała. Tablet na baterii działa nawet 6 godzin i 45 minut. Do tego trzeba dodać intrygujący wygląd urządzenia i niezłą ergonomię.

Czy Shiru Power ma jakieś wady? Z pewnością dotyk nie jest tak idealny jakby się chciało. Matryca lubi, gdy się ją dotyka. 🙂 Słabo reaguje na muśnięcia palców.

Pełną recenzję możecie przeczytać tutaj. Tablet został wyprodukowany w Chinach i tam jest sprzedawany jako Ramos W42.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *