Teclast P88
Smartfony, Tablety, Laptopy

Premiera czterordzeniowego tabletu Teclast P88 w przyszłym tygodniu?

Spekulacje na temat najnowszego tabletu Teclast P88 zbliżają się ku końcowi. Wszystko wskazuje na to, że będzie to wyjątkowy tablet. 

Teclast P88 to urządzenie o którym od kilkunastu tygodni czytamy wiele sprzecznych informacji. Wiemy, że model P88 ma przekątna ekranu 8 cali i grubość zaledwie 8.6 mm. Według zapowiedzi ma to być pierwszy 64-bitowy czterordzeniowy tablet na świecie.

Teclast P88
Teclast P88

Teclast P88 będzie wstanie dekodować wideo 4K, czyli obraz o wielkości 4096 x 2160 pikseli (cztery razy więcej niż FullHD).

Wbudowana obsługa bezprzewodowej transmisji WiDi pozwoli nie tylko na prawdziwe kino domowe bez kabli z przestrzennym dźwiękiem 5.1, ale również na możliwość podłączenia wielu urządzeń korzystających z tej technologii jak myszki, klawiatury, inne urządzenia multimedialne. Adapter WiDi Belkin ScreenCast kosztuje 395 zł.

 

Należy wspomnieć, że bezprzewodową transmisję obrazu za pomocą WiDi (Miracast) ma umożliwiać Android 4.2. Czyżby kolejna niespodzianka w Teclast P88 w postaci najnowszego systemu Google?

Zamieszczona grafika reklamowa nie wskazuje na zapowiadane rewelacje. Nie da się wykluczyć, że Teclast P88 będzie miał kilka wersji zróżnicowanych pod względem wyposażenia i ceny.  Premiera odbędzie się prawdopodobnie w przyszłym tygodniu po 26 listopada.

imp3.net, www.teclast.com

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.