Smartfony, Tablety, Laptopy

PIPO U8 z wbudowanym 3G jako model U8T

PIPO U8T z matrycą 7.85 cala i procesorem RK3188 doczekał się wersji  z wbudowanym modemem 3G.

PIPO konsekwentnie wyposaża swoje modele tabletów z procesorem Rockchip RK3188 w modemy 3G. Mimo, że modemy nie są najlepsze, to jednak dzięki nim osoby potrzebujące taniego i wydajnego urządzenia wyposażonego w 3G mają alternatywę do tabletów z procesorami MediaTek .

pipo-u8t-1.jpg

Tablet PIPO U8T wyposażony jest w matrycę IPS o przekątnej 7.85 cala, czterordzeniowy procesor RK3188 1.6 GHz oraz 2 GB RAM DDR3. Dodatkowo w urządzeniu zamontowano e-kompas, Bluetooth 4.0, żyroskop, aparat 5.0 MP z autofocus i diodą doświetlającą, kamerkę 2.0 MP oraz czujnik światła. Tablet ma pełną gamę złącz: SIM i microSD schowane pod klapką, microUSB OTG 2.0, miniHDMI i dwa głośniki stereo. Tablet można ładować przez USB. Urządzenie ma też możliwość dzwonienia. Do szczęścia brakuje tylko GPS.

[print_gllr id=9694]

Wśród zdjęć moją uwagę przykuło to, na którym być może widoczny jest problem z przyklejająca się matrycą do ekranu. Podobny problem zaobserwowałem w testowanym przez siebie PIPO M7pro. Chyba że się mylę i jest to np źle przyklejona folia na ekran, np. pierwsza ochronna, która wcześniej była już ściągana.

pipo-u8t-3.jpg

Więcej dowiemy się z rozpoczynającej się właśnie jesiennej wystawy w Hong Kongu, na której to PIPO zaprezentuje też 7 calowy PIPO U6.

PIPO, imp3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *