Smartfony, Tablety, Laptopy

Pierwsze zdjęcia 7 calowego tabletu Aocos PX72 Peacock Mini z 3G

Aocos ujawnił pierwsze zdjęcia dawno zapowiadanego tabletu Aocos PX72 Peacock Mini, na których wygląda bardzo zgrabnie, jak phablet, albo smartfon.

Pod koniec września Aocos ujawnił plany dotyczące jego trzech najnowszych urządzeń. Pierwszy z nich dwurdzeniowy Aocos PX102 Hummingbird z zewnętrzną klawiaturą i ekranem 10.1 cala jest już w sprzedaży. Teraz zdjęcia kolejnego tabletu pojawiły się w sieci. Tablet Aocos PX72 Peacock Mini ma wyświetlacz IPS (prawdopodobnie) o przekątnej 7 cali i rozdzielczości 1280 x 800 pikseli w bardzo użytecznych proporcjach 16:10.

Aocos PX72 Peacoc Mini
Aocos PX72 Peacoc Mini

Charakterystyczne w wyglądzie tego urządzenia jest to jak bardzo przypomina on telefon. Bardzo wąska ramka boczna, dolny przycisk jak w smartfonach iPhone, Samsung czy Meizu oraz słuchawka (?) i kamerka. Aocos w tablecie PX72 Peacock Mini prawdopodobnie jako pierwszy na  świecie zastosował super wąski pionowy ekran 7 calowy. Dzięki temu ramka boczna ma grubość zaledwie 5.8 mm!

Aocos PX72 Peacoc Mini
Aocos PX72 Peacoc Mini
Aocos PX72 Peacoc Mini
Aocos PX72 Peacoc Mini

Tablet będzie posiadał tylny aparat 5.0 Mpix z autofocusem, baterię o pojemności 3800 mAh oraz wbudowany modem 3G. Nie jest wykluczona wersja również bez 3G. Pierwsze doniesienia z zeszłego roku mówiły o dwurdzeniowym procesorze RK3066, ale nie ma oficjalnego potwierdzenia. Jak Wam się podoba Mały Paw (Peacock Mini)? 🙂

imp3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *