Smartfony, Tablety, Laptopy

Najpopularniejsze, najtańsze i najnowsze tablety w Polsce. Okazje i obniżki cen.

Chcesz wiedzieć jakie są najnowsze, najtańsze i najpopularniejsze tablety w Polsce? Chcesz dowiedzieć się o potencjalnych okazjach i obniżkach cen na tablety? Przygotowałem eksperymentalne rankingi, które mogą Wam pomóc.

Adres zestawień:  http://rankingtabletow.edwardweinert.com

Dane użyte do budowy rankingów pochodzą z Ceneo.pl. Dane te mogą zawierać błędy pochodzące z ofert sklepowych lub Ceneo, za które nie odpowiadam.

Zmiany w cenach na podstawie, których jest tworzony zestaw okazji mogą wynikać również z błędnych cen ofert lub błędów powstałych w procesie wiązania ofert z produktami Ceneo. Może się więc zdarzyć, że obniżka 20% będzie spowodowana dodaniem do tabletu z modemem 3G oferty bez tegoż modemu, co spowoduje zmianę najniżej ceny produktu i informacje w moim zestawieniu o dużej obniżce.

Ranking największych zmian w popularności obecnie pokazuje siłą rzeczy obszar o dużej zmienności, czyli ogon, gdzie fluktuacje są bardzo dynamiczne i skoki w popularności w ciągu jednego dnia mogą sięgnąć nawet 100 pozycji. Postaram się w najbliższej przyszłości poprawić algorytm dodając uśrednienie w wybranym większym oknie czasowym.

W planach mam pokazanie większej listy pozycji w danym zestawieniu oraz systematyczną poprawę formy graficznej. Czekam na Wasze sugestie i uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.