Smartfony, Tablety, Laptopy

Dwurdzeniowy tablet Teclast G18 z ekranem 8 cali oraz 2G/3G i GPS

Teclast poinformował, że przystępuje do uruchomienia 8 calowego tabletu z możliwością dzwonienia w sieciach 2G i 3G oraz wbudowanym GPS.

Teclast G18 będzie chyba pierwszym 8 calowym tabletem z możliwością wykonywania rozmów telefonicznych i wysłania wiadomości SMS. Urządzenie będzie pracować w dwóch sieciach 2G i 3G. Nie ma informacji o tym, że będzie miał miejsce na dwie karty SIM.

Teclast G18-2 Teclast G18-3 Teclast G18-4

Teclast G18 będzie miał moduł GPS i A-GPS oraz Bluetooth. Wszystko to dzięki dwurdzeniowemu procesorowi MediaTek Cortex-A9 (40 nm) o częstotliwości taktowania 1 GHz. Nie jest jeszcze znany konkretny model procesora.

Teclast G18-5

Model G18 będzie miał 8 calową matrycę IPS o rozdzielczości 1024 x 768 pikseli i proporcjach 4:3. Ekran będzie wykonany w technologii G+G. Przednia kamerka będzie miała rozdzielczość 0.3 MPix.

Teclast G18-6

Teclast G18 to w zasadzie ogromny phablet/tabletofon, gdzie nacisk położono przede wszystkim na moduły komunikacyjne i GPS. Raczej nie będzie służył miłośnikom gier, ale pozwoli na rozrywkę w podróży, czy surfowanie po sieci nawet tam, gdzie 3G jest bardzo słabe. W przypadku rozładowania się telefonu będzie można z niego zadzwonić, czy wysłać SMS’a. Oby bateria była wystarczająco duża.

Teclast G18-1

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *