Smartfony, Tablety, Laptopy

Akumulatory od Cube o pojemnościach 2000 i 12000 mAh

Cube przedstawia pierwsze akcesoria do tabletów, a są nimi dwa dodatkowe źródła zasilania do urządzeń mobilnych o pojemnościach 2000 i 12000 mAh.

Marka Cube rozpoczyna produkcję akcesoriów do tabletów. Na razie są to akumulatory mobilne, ale w niedalekiej przyszłości możemy spodziewać się kolejnych premier przydatnych gadżetów.

Cube E12A

Akumulator polimerowy Cube E12A ma pojemność 12000 mAh. W metalowej obudowie umieszczono dwa wyjścia USB, które mogą podawać prąd 1 A lub 2.1 A o napięciu 5V równocześnie. Akumulator ma inteligentne zabezpieczenie przeciwzwarciowe i wyświetlacz LED informujący o stanie naładowania. Akumulator automatycznie odłącza prąd ładowania, gdy tablet lub smartfon zostanie w pełni naładowany. W zestawie są końcówki do podłączenia iPhone, iPod, iPad oraz zestaw różnych wtyków USB dla tabletów PC. Cena została ustalona na 200 juanów, czyli ok 32 dolarów USD. Ceny na Ceneo mobilnych akumulatorów o połowę mniejszej pojemności zaczynają się od 80 zł, przy czym rzadko zdarza się urządzenie z dwoma wyjściami do ładowania jak w E12A.

Cube E02A

Miniaturowy akumulator Cube E02A ma pojemność 2000 mAh i waży zaledwie 50 g. Podaje prąd o natężeniu 1 A i napięciu 5V. Nadaje się do ładowania iPhone, iPod, iPad, smartfonów i tabletów PC. Akumulator posiada zabezpieczenie przeciwzwarciowe. Cena jeszcze nie jest znana.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *