Ainol Novo Legend
Smartfony, Tablety, Laptopy

Ainol Novo Legend z 9.7 calowym ekranem i czterordzeniowym procesorem pod koniec listopada tego roku za 240 dolarów USD

Pod koniec listopada do sprzedaży trafi pierwszy duży tablet firmy Ainol z czterordzenowym procesorem. Czas pokaże czy Ainol Novo Legend stanie się legendarnym tabletem i zdobędzie popularność taką jak 7 calowe modele Aurora.

Jeszcze dobrze nie poznaliśmy 7 calowego Ainol Fire (Flame), czy Crystal a już Ainol przygotowuje kolejny tablet. Tym razem wyjątkowo producent zerwał z koncepcją mobilności na rzecz dużego bardziej stacjonarnego urządzenia. Tablet  Ainol Novo Legend będzie miał wyświetlacz IPS o przekątnej 9.7 cala i dość nietypowej rozdzielczości 1200 x 800 pikseli jak na taki rozmiar. Nie znamy proporcji ekranu. Tablet będzie miał czterordzeniowy procesor z czterordeniowym GPU. Nie znany jest na tą chwilę ani producent, ani częstotliwość procesora.

Ainol Novo Legend
Ainol Novo Legend

 Pozostałe cechy Ainol Legend to 1 GB RAM DDR3  i 16 GB pamięci wewnętrznej, Bluetooth 4.0, dwie kamery, radio FM i baterię 8000 mAh. Nie znamy materiału z jakiego będzie wykonana obudowa, ale będzie ona miała wymiary 239 x 179.9 x 9.6 mm, a cały tablet będzie ważył 620 g. Ainol Legend będzie działał pod kontrolą sytemu Android 4.1 Jelly Bean.

Tablet będzie dostępny w sklepach w ostatnich dniach listopada w cenie ok. 240 dolarów USD. Zaczerpnięte dane pochodzą od jednego ze sklepów, więc trudno je na tą chwilę zweryfikować. Mam wrażenie, że producent spieszył się przed świętami i jak zwykle ucierpi na tym jakość oprogramowania. Tym bardziej, że to pierwszy duży 10 calowy tablet. Czas pokaże, czy model stanie się legendą.

źródło

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.