Cześć.

Nazywam się Edward Weinert. Zastanawiasz się dlaczego mój blog poświęcony jest tanim tabletom? Poniżej trochę wyjaśnień i coś więcej o mnie.

O czym jest blog i dlaczego

Blog poświęciłem w znakomitej większości taniej elektronice, zwłaszcza tabletom i systemowi Android. Również majsterkowicze i elektronicy hobbyści znajdą tu coś dla siebie.

Dlaczego taki temat przewodni bloga? Nie zawsze tak było. Początkowo był to blog bardzo związany z programowaniem (na początku nawet w wersji angielskiej). Jednak prowadzenie go nie dawało mi tyle satysfakcji ile oczekiwałem.

Gdy wynikła potrzeba (chęć 🙂 ) zakupu tabletu nie chciałem wydawać większej kwoty na zakup markowego modelu i zacząłem się rozglądać za tańszymi alternatywami. Niestety polski rynek nie dawał wielkiego wyboru (na szczęście powoli się to zmienia). Nie znalazłem też w polskim internecie zbyt wielu często aktualizowanych źródeł informacji. Dlatego zdecydowałem się podzielić swoją zdobytą wiedzą i informacjami na temat tanich i dobrych tabletów i nie tylko.

Informacje tu zawarte powinny pomóc wszystkim tym, którzy szukają tanich, a przy tym wystarczająco dobrych rozwiązań. Zaletą takiego wyboru jest też to, że za rok zaoszczędzone środki będzie można przeznaczyć na nowy zdecydowanie nowocześniejszy model tabletu. Niestety większość z opisanych tu urządzeń nie jest dostępna bezpośrednio w polskich sklepach. Dlatego często jedyną możliwością pozostaje zakup i import z Chin, gdzie najwięcej tanich gadżetów powstaje. Oczywiście jest to dodatkowa trudność i ryzyko. Pokonanie jej daje naprawdę dużą satysfakcję a i premia za ryzyko też jest wysoka.

Moim celem jest dać możliwość wyboru, znacznie większego niż oferują to nasze sklepy. Zapraszam do czytania mojego bloga.

Kilka słów o mnie

Od urodzenia związany jestem z Wrocławiem. Studiowałem fizykę na Uniwersytecie Wrocławskim. We Wrocławiu mieszkam i pracuję oraz założyłem rodzinę. Pełnię szczęścia bycia Wrocławianinem dopełniło współtworzenie www.wroclaw.pl.

Od kilku lat zawodowo związany jestem z Allegro i z pasją poświęcam swój czas dla wrocławskiego Ceneo.pl. 🙂

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, to skorzystaj z formularza. Możesz też to zrobić odwiedzając mój profil na portalach społecznościowych.